Ses-Yazı Çeviri

Android için Okunan Metni Yazıya Çevirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Demir Studios
Okuduğunuz metinleri ya da konuşmalarınızı hızlı bir şekilde yazıya çevirebilen Ses-Yazı Çeviri uygulaması ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Okuduğunuz metinleri ya da konuşmalarınızı hızlı bir şekilde yazıya çevirebilen Ses-Yazı Çeviri uygulaması ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten ve çalıştırdıktan sonra sürekli olarak sizi dinlemeye başlamakla beraber konuştuklarınızı doğrudan yazıya çevirmekte ve yazıya dökülen konuşmaları kopyalamanıza ya da e-posta olarak göndermenize imkan tanımaktadır.

Uzun süre sessiz kaldığınız anlarda devre dışı kalan uygulamayı Başlat butonuna dokunarak yeniden aktif hale getirebilir, açılan sayfadan mikrofon simgesine dokunarak uygulamanın mikrofon özelliğini açabilir ve yeniden konuşmaları metne dökebilirsiniz.

Ayrıca dil çeviri özelliğine de sahip olan uygulama sayesinde Türkçe olarak konuşularak yazıya dökülen metinleri Afrikanca, Arapça, Bulgarca, Katalanca, Çince, İngilizce, Almanca, Fransızca, Yunanca, Flamenkçe, Danca, İspanyolca, Hintçe, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Latince, İsveçce, Polonyaca, Norveçce, Romence, Rusça, Sırpça ve daha pek çok dile çevirebilirsiniz.

Uygulamanın sorunsuz bir şekilde Android cihazınızda çalışabilmesi için Chrome tarayıcının cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.

Daha Fazla Göster
Ses-Yazı Çeviri indir